Kto sme: Sidrisová rodina

Poznáte ten pocit, že všetko okolo vás je samotná, ale napriek tomu nádherná hra? Tak my sme tí, ktorí naozaj vložili celú životnú cestu do nájdenia možnosti, ako túto hru prezrieť. A priatelia, keď sa človek prvýkrát prebudí z tej hry a všetko vidí z pohľadu astrálneho cestovateľa, tak ... je to nádherný pocit. Viete, ste ako pozorovateľ, ktorý sleduje hýbajúce sa postavičky podľa zákonov hmoty.

Lenže vy ste astrálny cestovatelia a ste už menej obmedzení, dokonca aj keď sa vrátite späť do hmoty. Doslova prelietávate hmotným svetom, avšak ste neobmedzení na svojom hmotnom tele, hoci sami seba vnímate lepšie, ako inokedy ...

Práve to je úžasný zážitok, od ktorého vnímate svet-hru, aj svet za-hrou. To, čo ste celý život v sebe cítili ako jemné vnútorné volanie, sa teraz prebudí do ohromného prežitku, kedy sa prepojí všetko ... všetko, čo si pred astrálnym cestovaním ani nedokážete predstaviť. Ani my sme nedokázali, pretože toto sa musí iba prežiť.

Túto božskú hru si užívame ako dokonale fungujúci hudobný nástroj. Obdivujeme, ako nádherne znie, ale ... ideme za samotnú hmotu, tvary, zvuky, farby ... Tam, kde je všetko stvorené, aj sa ešte len ... tvorí.

Poznávame reálny svet za hmotou

Aké by to bolo, ak by ste mali možnosť prezrieť a tiež zažiť tento veľmi silný, ale oslobodzujúce zážitok? ... Pre nás aj priateľov je toto poznanie už úplne samozrejmé a dáva nám veľký zmysel. A práve my všetci spoločne ideme stále dopredu, kedy reálne prežitky radíme nad teoretické spisy.

Zakladatelia Terí a Jindřich Sidris

Od roku 2000 sme zakladatelia intuitívnej cesty astrálneho cestovania.Každý deň píšeme články, stretávame sa s priateľmi astrálnymi cestovateľmi, Vyvraciame domnienky, ktoré zbytočne brzdia. Zdokonaľujeme cestu pre poznanie astrálneho cestovania, prekladáme návody do množstva jazykov a predovšetkým, pomáhame vám, lebo veríme a vieme, že pre ľudstvo má poznanie astrálneho cestovania ohromnú životnú hodnotu.

Jindřich Sidris je vizionár, ktorý svoj svet tvorí najprv v nehmotnej realite a následne ju necháva manifestovať do hmotnej reality, ktorú všetci poznáme. Vedie Vládca Sily a motivuje tisíce ľudí k vedomému šťastnému životu. Jeho optimizmus a energia sú nákazlivé.

Od detstva spoznával nehmotný svet, už v mladosti sa naučil dokonale ovládať svoju myseľ a mimotelovo cestovať. Spoznal svet zomrelých a ďalšie sféry. Na svojich prednáškach zoznamuje ľudí s fenoménom smrti a astrálneho cestovania.

Teri Sidris vedie Vládca Sily a motivuje tisíce ľudí k vedomému šťastnému životu. Miluje život plný slobody, kreativity, šťastie a ostatných rovnako zmýšľajúcich ľudí. Vďaka tomu úspešne vedie tri firmy. K tomu má dve spokojné deti na domácom vzdelávaní a prežíva láskyplný vzťah so svojim mužom, napriek tomu je stále plná energie a optimizmu. Ako to dokázala?

“Kým som bola žena mnohých tvárí: matka - podnikateľka - Lieder - manželka - žena v domácnosti ..., tak som nevedela, kam skôr skočiť. Život bol chaos. Musela som všetky svoje životné bubliny prepojiť, aby vznikla jedna veľká, a tak už len som ... som to JA, takže všetko zvládnem. "

Sme spolu na rovnakom svete

Prežívame to isté ako vy, od príchodu do hmoty roku 1987. Detstvo okolo 9 rokov bolo pre nás prelomové, pretože sme cítili, že je niečo viac, než nám bežný svet ukazuje ...

Veríme a prežívame

že akonáhle človek prežije svoju nezávislosť na okolitom časopriestore, nie je ním, ani osudom viazaný. Život prežíva s ľahkosťou a ... akonáhle spozná astrálne Sily, stáva sa Tvorcom sveta.

Vieme, čím si prechádzate

Presne vieme, akými ťažkosťami aj radosťami si každý začínajúci astrálny cestovateľ prechádza. Sme naozaj hrdí, že sme našli priamu cestu, ako spoločne spoznať život nezávisle na tele a následne si ho o to viac v hmote pohodovo užiť.

Teraz už ako početné spoločenstvo astrálnych cestovateľov stále pomáhame ísť priamejšie, intuitívnejšie a čo najľahšou cestou. Je to nádherná cesta, na ktorej sme naozaj šťastní, že môžeme ísť týmto krásnym svetom spoločne. Je dokonale stvorený a my ho spoločne poznávame krôčik po krôčiku.

Ďakujeme vám, priatelia.

 

Ďakujeme najbližším, s ktorými tvoríme spoločne:

Ilijanis

Dôležitá a optimistická pravá ruka láskyplného sveta, bez ktorej by sme sa nikam nepohli

Terí Sidris

Vedie Vládca Sily a motivuje tisíce ľudí k vedomému šťastnému životu. Miluje život plný slobody, kreativity, šťastie a ostatných rovnako zmýšľajúcich ľudí. Vďaka tomu úspešne vedie tri firmy. K tomu má dve spokojné deti na domácom vzdelávaní a prežíva láskyplný vzťah so svojim mužom, napriek tomu je stále plná energie a optimizmu. Ako to dokázala? “Kým som bola žena mnohých tvárí: matka - podnikateľka - Lieder - manželka - žena v domácnosti ..., tak som nevedela, kam skôr skočiť. Život bol chaos. Musela som všetky svoje životné bubliny prepojiť, aby vznikla jedna veľká, a tak už len som ... som to JA, takže všetko zvládnem. "

Jindřich Sidris

je vizionár, ktorý svoj svet tvorí najprv v nehmotnej realite a následne ju necháva manifestovať do hmotnej reality, ktorú všetci poznáme. Vedie Vládca Sily a motivuje tisíce ľudí k vedomému šťastnému životu. Jeho optimizmus a energie sú nákazlivé. Od detstva spoznával nehmotný svet, už v mladosti sa naučil dokonale ovládať svoju myseľ a mimotelovo cestovať. Spoznal svet zomrelých a ďalšie sféry. Na svojich prednáškach zoznamuje ľudí s fenoménom smrti a astrálneho cestovania.

Jaroslav Hála

Korektúra českého textu

Miloš Kováč

kouč a prekladateľ www.AstralniCestovani.cz do anglickej podoby, vrátane dabingu videí, na www.MyAstralBody.com

Marián a Aďka Ferenčíkovi

prekladatelia www.AstralniCestovani.cz do slovenskej podoby, na www.AstralneCestovanie.sk

Martin Pacalaj

terapeut a mimotelový cestovateľ ktorého prezentujeme na MujTerapeut.cz

Bráchové Petr a Lukáš Meca

stoja v programátorskom pozadí našich webov, ďakujeme vám za technickú podporu

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Astrálne cestovanie

Poznaj život nezávislý na hmotnom tele

Chcem astrálne cestovať